Bezpečnostní agentura

Praha – Brno – Ostrava – Pardubice

 

Nabízíme velice kvalitní služby na profesionální úrovni za velmi příznivé ceny.

Své zaměstnance a spolupracovníky si pečlivě vybíráme a klademe důraz na mnoho osobnostních aspektů pro typ vykonávané práce.

Nabízíme služby od klasických strážných pro pochůzkovou činnost až po reprezentativní ochranu objektů. Každou zakázku posuzujeme individuálně a řešení navrhneme dle potřeb zákazníka s ohledem na kvalitu služby a ekonomičnost projektu.

 Ostraha budov, objektů, majetku a osob 

  • - Služby jsou prováděny na základě pečlivě vytvořené objektové směrnice. Strážní a pochůzková činnost, služby psovodů, recepční služby. Každá nabídka a následně vykonávaná služba je zpracována a navržena dle požadavků zákazníka. Dokážeme Vás a Váš majetek ochránit a zabezpečit proti nežádoucím vlivům.

Ochrana podnikatelů

  •  - Služba je individuálně řešena dle potřeb a dané situace každého zákazníka. Množí se případy vyhrožování, vybírání tzv. "výpalného" nebo násilné placené "ochrany". Nenechte sebou manipulovat! Tyto záležitosti řešíme rázně a diskrétně za pomocí zkušených a znalých spolupracovníků této problematiky. V případě rozsáhlých organizovaných skupin spolupracujeme s kriminální policií a speciálním útvarem PČR.

 Detektivní práce

  • - Prověřování osob, stalking, ztráty majetku, únik informací.

 Pořadatelské služby

  • - Sportovní utkání, koncerty, film servis atp..

 Vymáhání a odkup pohledávek, exekuce

  • - Specializujeme se na mimosoudní a soudní vymáhání pohledávek a odkup pohledávek. Při vymáhání dluhů máme velmi vysokou úspěšnost. Dokážeme dlužníka přimět k zaplacení pohledávky! Vymáhání dluhů i odkup pohledávek provádíme převážně na území České republiky.

 Neplatiči nájmu

  • - Pokud máte problémy s neplatičem nájmu, nenechte tento problém dlouho spát, chce to okamžitě řešit, protože náklady pořád rostou a tím může vzniknout pohledávka v řádech několika desetitisíc korun, které Vám samozřejmě budou chybět. Nepouštějte se do marného boje s neplatícím nájemníkem a jeho vystěhování nechte na profesionálech.

      

Tel.: + 420 777 36 30 36

E-mail: info@rmservisgroup.cz

 

Fotogalerie

   
   
 

Copyright © 2011 RM SERVIS GROUP
Powered and created by E-Works :: Digital creative | XHTML 1.0 | CSS 2 | RSS Feed